UA RU
×
Реєстрація

Інформація про профіль

Дані для реєстрації

Вхід

Введіть ім'я
Введіть прізвище
First name is not valid!
Last name is not valid!
Це не адреса електронної пошти!
Введіть адресу електронної пошти
Користувач з таким email вже зареєстрований!
Введіть пароль
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Підтвердіть згоду з правилами та умовами
E-mail або пароль неправильний!

Система центрального пиловидалення

Додаткові опції

WALLY FLEX - вакуумний гаджет для швидкого прибирання із розтяжним шлангом від 1 до 5 Використання: тамбур, коридор, кухня, гардероб, санвузол

VROOM - вакуумний гаджет для швидкого прибирання із розтяжним шлангом від 1 до7,4 м що ховається в касету. Використання: тамбур, коридор, кухня, гардероб

СИСТЕМА ШЛАНГУ ЩО ХОВАЄТЬСЯ В ТРУБУ Особливістю даної системи є шланг, що ховається в систему трубопроводу під силою всмоктування через спеціальну вакуумну розетку, завдяки чому, можна використовувати шланг як на повну його довжину (15 м), так і на часткову (0,5-15 м). Для того щоб почати прибирання достатньо витягнути шланг на потрібну довжину та вставити в конектор шлангу зручну рукоятку з телескопічною трубою та щіткою для поверхні що прибирається.

СИСТЕМА ШЛАНГУ ЩО ХОВАЄТЬСЯ В КАСЕТУ - шланг з автоматичним скручуванням ховається в касету, що створює можливість використовувати шланг як на повну його довжину (12 м), так і на часткову (0,5-12 м). Касета містить в собі вбудовану вакуумну розетку з котрої витягується шланг. Для того щоб почати прибирання достатньо витягнути шланг на потрібну довжину та вставити в онектор шлангу зручну рукоятку з телескопічною трубою та щіткою для поверхні що прибирається.

ЩІЛИННА ВАКУУМНА РОЗЕТКА-СОВОК - даний гаджет використовується як пневмосовок до котрого додатково слід використовувати домашній віник. Використання: тамбур, коридор, кухня.

ВАКУУМНА РОЗЕТКА – являє собою вакуумний клапан в котрий вставляється конектор шлангу. Щоб почати прибирання необхідно вставити у вакуумну розетку кінцевик шлангу та натиснути кнопку On/Off на ручці шлангу, порохотяг відразу увімкнеться.

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПОРОХОТЯГ - енергоощадний, проте потужний вакуумний агрегат, який майже не потребує обслуговування. Головною особливістю є те, що весь пил, який пройшов циклонну фільтрацію всередині центрального порохотягу, відводиться назовні з будинку через відвідний трубопровід. Таким способом ми отримуємо чисте повітря і ніякого пилу.

КОНТРОЛЬ - з допомогою дистанційного використання ДИСПЛЕЮ або спеціального додатку MY TUBO, який доступний для встановлення в телефоні/планшеті можна стежити за режимами в якому перебуває ентральний порохотяг.